Części do sprężarek

Serwis i części do sprężarek


Filozofia serwisowa Hydrovane polega na regularnych przeglądach serwisowych, które są gwarancją długiej, niezawodnej i bezproblemowej pracy sprężarek. Firma Hydrovane posiada szerokie wsparcie techniczne obejmujące zestawy oryginalnych części, pojedyncze części zamienne oraz atestowane oleje zarówno dla aktualnie produkowanych typów sprężarek, jak i dla wszystkich wycofanych już z produkcji. 

Zestawy serwisowe – oryginalne części zapasowe

Zestawy serwisowe Hydrovane mają na celu umożliwienie szybkiej, łatwej i niezawodnej konserwacji sprężarek. Zestawy Hydrovane zawierają wszystkie części potrzebne do efektywnej realizacji programu konserwacji prewencyjnej. Zastosowanie zestawów serwisowych, jako części regularnych przeglądów zapobiega kosztownym, nieoczekiwanym przestojom i gwarantuje ciągłą dostawę wysokiej jakości sprężonego powietrza.

Oleje – atestowane, do stosowania w sprężarkach łopatkowych

Nawet najbardziej niezawodne na świecie sprężarki wymagają rutynowych wymian oleju w celu utrzymania najwyższej jakości działania. Wieloletnie doświadczenie firmy Hydrovane zaowocowało opracowaniem gamy wysokiej jakości olejów, które są gwarancją optymalnego działania sprężarki.

 

Oleje te spełniają rolę:

 • Uszczelnienia
 • Chłodzenia
 • Smarowania

Dostępne są następujące atestowane oleje Fluid Force produkcji Hydrovane:

 • Fluid Force Red 2000 Do instalacji standardowych
 • Fluid Force HPO Do zastosowań wysokotemperaturowych i trudnych warunków pracy
 • Fluid Force Clear Do przetwórstwa żywności i zastosowań wymagających szczególnej ochrony środowiska. Używany także do płukania podczas wymiany oleju. 

Tylko obsługa serwisowa Hydrovane zapewnia:

 • Stabilizację

  Stała wydajność sprężarki przez cały czas eksploatacji
 • Niezawodność

  Prewencyjne przeglądy serwisowe
 • Jakość

  Oryginalne części, zestawy serwisowe i oleje
 • Wydajność

  Gwarancja wydajności i optymalności działania w każdym kolejnym roku eksploatacji
 • Łatwość dostępu

  Wyspecjalizowane zespoły serwisowe realizują wszystkie potrzeby w zakresie obsługi serwisowej
 • Minimalizację kosztów

  Wszystko, co konieczne do eksploatacji dostarczane jest przez jednego producenta

Szkolenia serwisowe

Firma Hydrovane gwarantuje każdemu użytkownikowi sprężarek opiekę przez przeszkolonych pracowników serwisu. Wszyscy pracownicy serwisowi są przeszkoleni w oparciu o sprawdzone procedury serwisowania i napraw.

Serwis pomp

Przeglądy pomp

Podstawowym czynnikiem gwarantującym długie, niezawodne i bezproblemowe działanie pomp próżniowych jest ich regularna konserwacja. Firma Pneumofore jest niekwestionowanym liderem na rynku zaawansowanych technologii konserwacji pomp.

Części do pomp

Prowadzimy magazyn oryginalnych standardowych części do sprzedawanych przez nas urządzeń oraz sprowadzamy części na specjalne zamówienie.

Oleje do pomp

Podobnie jak w sprężarkach Hydrovane, również i w pompach próżniowych Pneumofore stosowany jest olej najwyższej jakości, który może być dobrany w zależności od zastosowania.
Bazując na wieloletnim doświadczeniu, nasz wykwalifikowany zespół inżynierów oferuje pomoc w prawidłowym doborze pomp próżniowych wytwarzających próżnię w rozmaitych aplikacjach – zasysających powietrze z zawartością różnego rodzaju cząstek stałych, wody oraz innych cieczy czy gazów. Prawidłowy dobór pompy wraz z jej zabezpieczeniem na wlocie w postaci odpowiednich filtrów ma kluczowe znaczenie dla poprawnego działania pompy w dłuższym okresie czasu, znacznie przedłuża jej trwałość, zmniejsza koszty eksploatacji i konserwacji urządzenia.

Do pobrania Kalkulatory

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa