Filtry próżniowe F

Filtry próżniowe F

Filtry wlotu powietrza
od 1/2" do 4", do gazu

W zależności od zastosowania powietrze wlotowe może być szczególnie pełne zanieczyszczeń i/lub elementów potencjalnie szkodliwych dla pompy próżniowej. W związku z tym zapobieganie przedostawaniu się zanieczyszczeń do pompy próżniowej jest podstawowym warunkiem, aby zapewnić jej doskonałe działanie i długą żywotność.

Służą temu filtry próżniowe, które są montowane na króćcu wlotowym pomp próżniowych lub na rurociągu instalacji. Mają one prostą, praktyczną konstrukcję, gwintowane przyłącza do instalacji oraz łatwo otwieraną pokrywę umożliwiającą szybkie czyszczenie wkładu filtra.

 

 

Zalety filtrów próżniowych

Filtry próżniowe zapewniają ciągłą pracę pomp i chronią je przed zanieczyszczeniami. Oprócz tego do niewątpliwych zalet filtrów możemy zaliczyć:

  • łatwy montaż,
  • prostą konstrukcję,
  • łatwą konserwację,
  • zmniejszone ryzyko awarii lub zatrzymania pompy.

Filtry charakteryzują się:

  • stopień próżni: do średniego podciśnienia;
  • stal nierdzewna: skuteczność na poziomie 99% w zakresie usuwania cząstek stałych o wielkości min. 60 mikronów;
  • poliester: skuteczność na poziomie 99% w zakresie usuwania cząstek stałych o wielkości min. 5 mikronów;
  • papier: skuteczność na poziomie 99% w zakresie usuwania cząstek stałych o wielkości min. 7 mikronów;
  • korpus ze stali węglowej.

Do pobrania Kalkulatory

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa