Gardner Denver

Gardner Denver

related

Grupa Przemysłowa Gardner Denver należy najstarszych, wiodących dostawców sprężarek powietrza i pomp próżniowych. Jest częścią Gardner Denver, światowego producenta technologii dla różnorodnych zastosowań w sektorze przemysłowym, medycznym, ochrony środowiska, energetycznym, transportowym i technicznym.

Firma powstała w 1859 r w Stanach Zjednoczonych, i w ciągu ostatnich lat przeobraziła się w korporację z oddziałami na całym świecie. Dziś zatrudnia się tam ok. 7 000 pracowników, w ponad 30 krajach.

Obecnie jest wiodącym światowym dostawcą sprężarek powietrza i pomp próżniowych w różnych technologiach. Zaopatruje zarówno użytkowników końcowych, jak i producentów maszyn i urządzeń na całym świecie.

Produkty Gardner Denver cechuje wysoka jakość wykonania, niezawodność i energooszczędność. Dlatego są tak chętnie wybierane przez Klientów i działają w bardzo wielu zastosowaniach w sektorze produkcji i przetwórstwa.

W ofercie tej marki znajdują się wszechstronne sprężarki (od nisko- do wysokociśnieniowych), dmuchawy wykonywane na specjalne zamówienie klienta, oraz pompy próżniowe wykorzystywane w sektorach obejmujących produkcję ogólną, przemysł samochodowy, oczyszczanie ścieków, przemysł spożywczy, przetwórstwo tworzyw sztucznych oraz energetykę.

Zobacz produkty marki Gardner Denver 

 

Do pobrania Kalkulatory

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa