Hydrovane

Hydrovane

related

Hydrovane - trwałość i efektywność

Brytyjska producent sprężarek Hydrovane należy do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm pod względem technologicznym. Produkty poddawane są nieustannym testom i cyklicznie wprowadza się nowe, ulepszane modele.

Do dnia dzisiejszego firma Hydrovane wyprodukowała ponad 850.000 sprężarek, które można znaleźć we wszystkich gałęziach przemysłu, włączając w to specjalistyczne rozwiązania dla transportu, gazu ziemnego i naśnieżania.  Światowe centrum produkcji i dystrybucji sprężarek Hydrovane znajduje się w Redditch w Wielkiej Brytanii. System zarządzania firmą Hydrovane spełnia wymagania norm BS EN ISO 9001: 2008, gwarantując produkcję sprężarek najwyższej klasy.

Zalety sprężarek Hydrovane

W ostatecznym rozrachunku ich cechy stanowią Twoje korzyści.

 

 

Niezawodne

Wszechstronne

Wydajne i ekonomiczne

Bezpośrednio napędzana sprężarka i prosta konstrukcja

Brak przekładni. Brak pasków klinowych. Czas eksploatacji ponad 100 000 godzin dzięki prostej, zintegrowanej konstrukcji.

Wysoka jakość sprężonego powietrza

Mniej urządzeń wymaganych po stronie wylotowej dzięki czystemu, suchemu powietrzu o stałym ciśnieniu dostarczanym przez sprężarki.

Mała prędkość obrotowa

Mała prędkość obrotowa 1450 obrotów na minutę gwarantuje niski poziom hałasu, małe naprężenia i długi czas eksploatacji.

Wspólne części zamienne

Szybkie i niedrogie serwisowanie z minimalnym czasem przestoju.

Cicha praca w standardzie

Niski poziom hałasu około 62 dB(A) sprawia, że sprężarka Hydrovane może pracować w miejscu wykorzystywania sprężonego powietrza.

Modulacja wlotu powietrza

Pozwala na wyprodukowanie jedynie potrzebnej ilości powietrza.

Do wyboru otwarte lub zabudowane kompletne centra i stopnie sprężające

Dostępny zakres mocy od 1,1 kW do 45 kW.

 

Zmiennoobrotowe (RS)

Sprawdzone, proste i niezawodne rozwiązania technologiczne zapewniające oszczędność energii do 50%.

System odprężania zmniejszający pobór energii (REVS)

Zmniejszenie poboru mocy w stanie bez obciążenia aż do 20%.

Sterownik Hydrovane Pro

Zapewnia pełne sterowanie elektroniczne, większe możliwości łączenia 

oraz elastyczność.

Najlepsza oferta gwarancyjna na rynku

Dostępna gwarancja do 10 lat lub 48 000 godzin pracy. Gwarancja spokoju.

 

Inteligentny sterownik

Wszystkie sprężarki Hydrovane stało i zmiennoobrotowe o zakresie mocy od 4 do 45 kW ACE i PEAS są wyposażone w nowy sterownik elektroniczny Hydrovane Pro. Nowy system sterowania zapewnia niezawodność działania i chroni sprężarkę poprzez stałe monitorowanie jej parametrów roboczych. Sterownik Hydrovane Pro wyposażony jest również w programowane wejścia i wyjścia, co umożliwia sterowanie innymi urządzeniami.

* ACE (Air Centre Electronic – zabudowana; elektroniczne centrum powietrza) i PEAS (sprężarka, sterowanie elektroniczne, chłodnica i starter – otwarta)

Możliwe jest proste podłączenie sprężarek wyposażonych w sterownik Hydrovane Pro do sterowników sekwencyjnych, co pozwala na elastyczniejsze wykorzystanie sprężarek i dalsze zmniejszenie zużycia energii.

Cechy sterownika:

  • Zegar czasu rzeczywistego - Widoczny odczyt, brak konieczności podłączania zewnętrznego układu czasowego
  • Sterowanie czasowe - Programowanie czasu włączania i wyłączania
  • Dodatkowe ustawienie ciśnienia - Inne ustawienie ciśnienia dla okresów o małym poborze sprężonego powietrza
  • Wyświetlanie stanu pracy - Opisy zamiast kodów w wielu językach
  • Wyjścia błędów - Sygnały do urządzeń monitorujących
  • Zapisy dzienników zdarzeń - Zdarzenie, czas i data
  • Wejścia cyfrowe - 4 wejścia cyfrowe do współpracy z urządzeniami zewnętrznymi
  • MODBUS RTU - RS485, komunikacja z innymi urządzeniami
  • Możliwość współpracy ze sterownikami sekwencyjnymi - Pro Master 4, SmartAir Lite i Connect 4
  • Programowana pamięć flash - Uaktualnienie oprogramowania

Zobacz produkty marki Hydrovane

Do pobrania Kalkulatory

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa