Mapner

Mapner

related

Mapner to jeden z czołowych producentów urządzeń obrotowych do powietrza i gazu. Od  wielu lat testuje i  doskonali swoje produkty: sprężarki przemysłowe, pompy próżniowe i dmuchawy.

Firma posiada klientów w ponad 30 krajach na 4 kontynentach a szeroka gama perfekcyjnie dopasowanych produktów sprawia, że jest uznawany za dostawcę niezawodnych i wydajnych urządzeń do obsługi powietrza i gazu w wielu aplikacjach przemysłowych.

Technologia objętościowa

Dzięki wykorzystaniu technologii objętościowej wykorzystującej ruchome łopatki lub pierścień cieczowy, Mapner oferuje pełny szereg sprężarek i pomp próżniowych, które mogą osiągnąć wydajność do 22000m3/godz. W ofercie znajduje się również szeroki wybór dmuchaw bocznokanałowych i dmuchaw Rootsa o przepustowości od kilku do kilkudziesięciu tysięcy metrów sześciennych na godzinę.

Sprawdzone w agresywnym środowisku

Sprzęt produkowany przez Mapner sprawdza się nawet w bardzo wymagającym i agresywnym środowisku. Dzięki bogatemu doświadczeniu w projektowaniu instalacji sprężonego powietrza, producent ten jest w stanie dostarczyć najlepsze rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów. Dzięki stałej współpracy z przedstawicielami przemysłu chemicznego, petrochemicznego, przetwórstwa żywności, farmaceutycznego jak i sektora energetycznego, Mapner doskonali swoje produkty w najcięższych warunkach.  Obecnie produkowane sprężarki mogą obsługiwać gazy o znacznej zawartości pyłów bez pogorszenia jakości działania.

Zobacz produkty marki Mapner

Do pobrania Kalkulatory

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa