Mapro International

Mapro International

related

Od 1959 roku firma produkuje i eksportuje maszyny do obróbki powietrza i gazów technicznych. Została założona pod nazwą M.P.R. Italiana, i na początku działalności jej celem była produkcja rotacyjnych sprężarek łopatkowych oraz pomp próżniowych służących do zasysania i sprężania płynów gazowych.
Produkty MAPRO są wykorzystywane w różnych sektorach przemysłu, od produkcji żywności po farmację, od tworzenia form po maszyny pakujące, w zakładach przetwórczych, kontroli zanieczyszczenia środowiska itp. Szerokie doświadczenie w różnych branżach pozwala firmie dostarczać rozwiązania, które są technologicznie użyteczne, a jednocześnie niezawodne.
Działalność MAPRO® wynika z wnikliwej analizy potrzeb rynku i konsekwentnego projektowania coraz bardziej zaawansowanych technologicznie maszyn; rozwija się poprzez tworzenie prototypów, które końcu trafiają do masowej produkcji lub na zamówienie. Długa lista referencji dla każdego rodzaju zastosowań przemysłowych i dla większości gazów technicznych, jest potwierdzeniem dbałości o jakość wytwarzanych produktów.

Do pobrania Kalkulatory

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa