MPR Industries

MPR Industries

related

MPR Industries to jeden z czołowych producentów urządzeń obrotowych do powietrza i gazu. Od  ponad 90 lat testuje i  doskonali swoje produkty: sprężarki przemysłowe, pompy próżniowe i dmuchawy.

Firma została założona w 1921 roku przez szwajcarskich inżynierów, którzy wynaleźli technologię ruchomych łopatek. Obecnie posiada klientów na całym świecie a szeroka gama perfekcyjnie dopasowanych produktów sprawia, że jest uznawany za dostawcę niezawodnych i wydajnych urządzeń do obsługi powietrza i gazu w wielu aplikacjach przemysłowych.

Technologia objętościowa

Dzięki wykorzystaniu technologii objętościowej wykorzystującej ruchome łopatki lub pierścień cieczowy, MPR oferuje pełny szereg sprężarek i pomp próżniowych, które mogą osiągnąć wydajność do 22000m3/godz. W ofercie znajduje się również szeroki wybór dmuchaw bocznokanałowych i dmuchaw Rootsa o przepustowości od kilku do kilkudziesięciu tysięcy metrów sześciennych na godzinę.

Sprawdzone w agresywnym środowisku

Sprzęt produkowany przez MPR Industries sprawdza się nawet w bardzo wymagającym i agresywnym środowisku. Dzięki bogatemu doświadczeniu w projektowaniu instalacji sprężonego powietrza, producent ten jest w stanie dostarczyć najlepsze rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów. Dzięki stałej współpracy z przedstawicielami przemysłu chemicznego, petrochemicznego, przetwórstwa żywności, farmaceutycznego jak i sektora energetycznego, MPR doskonali swoje produkty w najcięższych warunkach.  Obecnie produkowane sprężarki mogą obsługiwać gazy o znacznej zawartości pyłów bez pogorszenia jakości działania.

Zobacz produkty marki MPR Industries

Do pobrania Kalkulatory

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem S.A., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.