O firmie

Techem Sprężone Powietrze i Próżnia

doswiadczenie-sprezarkidoswiadczenie-sprezarki

Doświadczenie

Instalacjami sprężonego powietrza i próżni zajmujemy się od ponad 30 lat. Działając jako wyłączny przedstawiciel i dystrybutor, pierwsi w latach dziewięćdziesiątych wprowadziliśmy na polski rynek sprężarki łopatkowe firmy
Hydrovane. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników, a także ścisłej współpracy z wiodącymi producentami, takimi jak Pneumofore, Agilent i Mapner, udało nam się wypracować silną pozycję na rynku i zdobyć zaufanie wielu klientów.

nowoczesne-rozwiazania-sprezarkinowoczesne-rozwiazania-sprezarki

Nowoczesne rozwiązania

Specjalizujemy się w technologii łopatkowej, która jest alternatywą dla technologii śrubowych. Jej niewątpliwą przewagą jest opłacalność ekonomiczna w całym okresie eksploatacji. Nasze systemy opieramy jedynie na produktach wiodących producentów. Dzięki temu możemy zaoferować naszym Klientom najnowsze rozwiązania i technologie. Dodatkowo zapewniamy pełną opiekę serwisową, opartą wyłącznie na częściach rekomendowanych przez producentów.

klienci-sprezarkiklienci-sprezarki

Klienci

W ciągu 30 lat nasze systemy zostały wdrożone w ponad 1500 obiektach przemysłowych. Nasze sprężarkownie są wykorzystywane m.in. w branży budowlanej, ceramicznej, spożywczej i medycznej. Wśród naszych klientów znajdują się największe polskie firmy produkcyjne, które doceniają szybkość i niezawodność naszego serwisu, a przede wszystkim jakość dostarczanych przez nas produktów.

Zobacz nasze realizacje >> 

o-firmie-sprezarkio-firmie-sprezarki

O firmie

Jesteśmy częścią BP Techem Sp. z o.o. polskiej spółki, która od 1990 r. dostarcza specjalistyczne produkty i usługi do fi rm z branży przemysłowej. W jej ramach funkcjonuje 8 działów: Systemy Sprężonego Powietrza i Próżni, Uszczelnienia, Materiały ścierne, Oleje i Smary, Produkty Bezpieczeństwa Pracy, Systemy Analityczne, Systemy Wycieraczek oraz Logistyka i Magazynowanie. Firma zatrudnia ponad 130 osób i sprzedaje swoje produkty w 20 krajach. Kapitał zakładowy wynosi 16,61 mln zł.Zapisz