Pneumofore

Pneumofore

related

Firma Pneumofore produkuje pompy próżniowe od 1923 roku, stosując oryginalne, opracowane przez własnych konstruktorów rozwiązania. Są one wynikiem ciągłych badań i udoskonaleń.

Oszczędność i szybki zwrot z inwestycji

Pompy Pneumofore nie wymagają wody i zużywają minimalną ilość energii. Pozwalają na niezwykle wysokie oszczędności i szybki zwrot z inwestycji, często w mniej niż 12 miesięcy. Dodatkowo są objęte 5 letnią gwarancją.

Proste, niezawodne i trwałe

Prostota połączeń ruchomych elementów, wpływa na niską prędkość obrotową i temperaturę. Dzięki tym dwóm czynnikom otrzymujemy gwarancje najwyższej niezawodności i trwałości.

Oszczędność energii na najwyższym poziomie

Chłodzenie powietrza w układzie pionowym, bezpośrednie sprężanie i intensywny wtrysk oleju powodują zużycie energii o ok. 70% mniejsze niż w innych systemach.

Dostosowane do ekstremalnych warunków

Pompy Pneumofore zostały przetestowane i sprawdzone pod kątem wysokiej wydajności w pustynnym i tropikalnym klimacie. Dzięki temu są dostosowane do podwyższonych wymagań związanych z zagrożeniem wybuchu gazu lub bezpieczeństwa żywności.

Łatwe do zainstalowania i uruchomienia

Wszystkie urządzenia posiadają regulację prędkości i są gotowe do pracy w momencie zakupu.  Obudowa jest wyposażona w funkcję odzyskiwania ciepła. Standaryzacja jest zgodna z  ISO 9001 i ISO 14001. 

Serie produktowe

Pompy Pneumofore z uwagi na swe wydajności sklasyfikowane są w trzech seriach:

  • UV od 250 m3/h do 2700 m3/h – stosowane głównie jako źródło centralnej próżni w dużych zakładach
  • UVL od 2 m3/h do 250 m3/h - stosowane głównie jako stanowiskowe
  • UVD od 3 m3/ do 140 m3/h - stosowane głównie jako stanowiskowe

Zobacz produkty marki Pneumofore

Do pobrania Kalkulatory

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem S.A., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.