Pompy łopatkowe bezolejowe (VS)

Pompy łopatkowe bezolejowe (VS)

related

Bezolejowe pompy próżniowe serii VS (lub sprężarki serii CS) posiadają grafitowe łopatki i blok pompy montowany na wale silnika elektrycznego.

Podstawowe zalety pomp serii VS to czyste powietrze, bez oparów oleju, opuszczające pompę, bardzo cicha praca i zwarta budowa.
Prosta konstrukcja pozwala na szybką wymianę łopatek.

Stosowane są w przemysłowych maszynach wykorzystujących próżnię w procesie pakowania, obróbki detali, odgazowywania mas itp.

Pompy próżniowe serii VS posiadają wydajność:
VS3 - 3 m3/godz, osiągają próżnię końcową 120 mbar
VS6 - 5 m3/godz, osiągają próżnię końcową 120 mbar

Pompy działające w trybie sprężarki serii CS posiadają wydajność:
CS3 - 3 m3/godz, osiągają nadciśnienie 1 bar
CS6 - 5 m3/godz, osiągają nadciśnienie 0,8 mbar

W celu doboru pompy próżniowej dostosowanej do Państwa aplikacji prosimy o kontakt z naszym specjalistą.

Do pobrania Kalkulatory

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa