Pompy łopatkowe dwustopniowe (DS/PHV)

Pompy łopatkowe dwustopniowe (DS/PHV)

related

Dwustopniowe pompy olejowe serii DS / PHV zostały zaprojektowane tak by uzyskiwać wyższą próżnię i wydajność, charakteryzować się łatwym montażem, eksploatacją obsługą serwisową.

Pompy przeznaczone są do każdego typu aplikacji wymagającego próżni końcowej do 1x10(-3) np. w laboratoriach, w przemyśle produkcji półprzewodników, instrumentów pomiarowych, produkcji żarówek świetlnych lub fluoroscencyjnych, przemysłu destylarskiego i chłodniczego, spektometrów masowych lub jako pompy wspierające do osiągania jeszcze większej próżni.

Pompy serii DS posiadają wydajność 5.7, 9.6, 14.22, 20.52, 30.24. Pompy serii PHV mają wydajność 50 i 75 m3/h.
Pompy osiągają przy zamkniętym zaworze gaz balast, próżnię końcową 1x10(-3)mbar.

W celu doboru pompy próżniowej dostosowanej do Państwa aplikacji prosimy o kontakt z naszym specjalistą.

Do pobrania Kalkulatory

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem S.A., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.