Pompy łopatkowe dwustopniowe (DS/PHV)

Pompy łopatkowe dwustopniowe (DS/PHV)

related

Dwustopniowe pompy olejowe serii DS / PHV zostały zaprojektowane tak by uzyskiwać wyższą próżnię i wydajność, charakteryzować się łatwym montażem, eksploatacją obsługą serwisową.

Pompy przeznaczone są do każdego typu aplikacji wymagającego próżni końcowej do 1x10(-3) np. w laboratoriach, w przemyśle produkcji półprzewodników, instrumentów pomiarowych, produkcji żarówek świetlnych lub fluoroscencyjnych, przemysłu destylarskiego i chłodniczego, spektometrów masowych lub jako pompy wspierające do osiągania jeszcze większej próżni.

Pompy serii DS posiadają wydajność 5.7, 9.6, 14.22, 20.52, 30.24. Pompy serii PHV mają wydajność 50 i 75 m3/h.
Pompy osiągają przy zamkniętym zaworze gaz balast, próżnię końcową 1x10(-3)mbar.

W celu doboru pompy próżniowej dostosowanej do Państwa aplikacji prosimy o kontakt z naszym specjalistą.

Do pobrania Kalkulatory

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa