Pompy łopatkowe (PVL/EU) - wydajność 18-1033 m³/h

Pompy łopatkowe (PVL/EU) - wydajność 18-1033 m³/h

related

Pompy próżniowe serii PVL/EU posiadają zamknięty system smarowania olejowego.
Są wykorzystywane przy zasysaniu powietrza, w którym znajduje się również zawartość pary wodnej.
Zaprojektowane do przemysłu, wszędzie tam gdzie maszyny wykorzystują próżnię w procesie pakowania, obróbki detali, odgazowywania mas itp.

Charakteryzują się:

  • wysoką wydajnością w zakresie 850 do 0,5 mbar
  • niskim poziomem głośności
  • chłodzeniem powietrznym
  • solidną i wytrzymałą konstrukcją
  • łatwością obsługi i serwisu


Zgodnie z normą Pneurop 6602 posiadają wydajność nominalną od 18 m3/godz do 1,033 m3/h.

Pompy serii PVL posiadają wydajność 18, 35, 417 i 553 m3/h i osiągają próżnię końcową 0,5/20 lub 0,5/10 mbar w zależności od modelu.
Pompy serii EU posiadają wydajność 48, 69, 105, 152, 207, 300, 660 i 1033 m3/h i osiągają próżnię końcową 0,5/10 mbar (lub 0,1 - model EU650H).

W celu doboru pompy próżniowej dostosowanej do Państwa aplikacji prosimy o kontakt z naszym specjalistą.

Do pobrania Kalkulatory

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa