Pompy próżniowe olejowe łopatkowe

Pompy próżniowe olejowe łopatkowe


Pompy próżniowe olejowe łopatkowe jednostopniowe

Pompy próżniowe PVL/EU zapewniają wysoki poziom wydajności i jakości. Do ich głównych cech należą duża prędkość pompowania w całym zakresie ciśnienia bezwzględnego od 850 do 0,5 mbar, niski poziom hałasu, brak zanieczyszczeń, chłodzenie powietrzem, wytrzymała konstrukcja i łatwa obsługa. Służą do pompowania powietrza również w obecności pary wodnej i są odpowiednie do pracy w trybie ciągłym w zastosowaniach przemysłowych.

Pompy próżniowe olejowe łopatkowe dwustopniowe  

Dwustopniowe rotacyjne łopatkowe pompy próżniowe z uszczelnieniem olejowym serii PHV-K pozwalają osiągnąć wyższe podciśnienie i wydajność, zapewniając przy tym łatwość montażu, obsługi i konserwacji. Przeznaczone są do wszystkich rodzajów zastosowań.

Do pobrania Kalkulatory

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa