Pompy próżniowe PVR

Pompy próżniowe PVR


Seria UVL i UVD

Rotacyjne pompy z serii UVL o wydajnościach od 2 do 250 m3/h o mocach od 0,1 do 5,5 kW i próżni końcowej od 2 do 0,5 mbar stanowią najprostsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie w przypadku konieczności instalacji jednostanowiskowego źródła podciśnienia.

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i elementów oraz technologii konstrukcji, jednostopniowe urządzenia z serii UVL osiągają wysoki poziom próżni w porównaniu do innych urządzeń podobnego typu obecnych na rynku. Są one przeznaczone do odpompowania niewielkich systemów zamkniętych lub do pracy ciągłej.

Seria UVD przeznaczona jest do pracy w niewielkich systemach zamkniętych w przypadku konieczności instalacji jednostanowiskowego źródła "czystej" próżni. Wydajność pompowania od 3 do 140 m3/h o jej wartości końcowej 120 mbar.

Specjalna konstrukcja o niewielkich wymiarach i masach, umieszczenie wirnika bezpośrednio na wale silnika oraz silny wentylator odśrodkowy czynią urządzenia z serii UVL i UVD wyjątkowo trwałymi i niezawodnymi.

Do pobrania Kalkulatory

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa