Pompy typu Roots

Pompy typu Roots

related

Pompy wyporowe typu Roots są montowane szeregowo z olejowymi łopatkowymi pompami próżniowymi firmy Agilent. Są one głównie wykorzystywane jako pompy przyspieszające do zwiększenia wydajności i poziomu próżni podstawowych pomp próżniowych.

1. Pompy Rootsa serii HV/BP z zaworem bypass o wydajności od 500 do 2840 m3/godz, próżnia końcowa 1x10(-2) mbar. Połączone głównie z łopatkowymi pompami próżniowymi w celu zwiększenia wydajności i osiągnięcia poziomu próżni do 0,01 mbar abs. Zawór bypass pozwala na równoczesny rozruch z podstawową pompą próżniową i zabezpiecza pompę Rootsa przed pracą w zakresie wysokich ciśnień.

2. Pompy wyporowe wysokiej próżni serii HV o wydajności od 180 do 97.000 m3/godz, stosowane w przemyśle wykorzystującym wysoką próżnię. 19 modeli o próżni końcowej od 1x10(-3) mbar do 200 mbar.

3. Dmuchawy wysokiej próżni serii CM o wydajności od 170 do 15.330 m3/godz. 14 modeli osiągających poziom próżni końcowej 1x10(-5) abs.

4. Pompy wyporowe wysokiej próżni HV/ATEX wykonane zgodnie z normą 94/9/EC certyfikowane zgodnie z oznaczeniami ATEX dla strefy 0, wewnętrznej, klasy temperaturowej T3 (200°C) i strefy 1, zewnętrznej i klasy temperaturowej T4 (135°C). Wydajność od 180 do 11.700 m3/godz.

5. Dmuchawy Rootsa serii mHV o wydajności od 250 do 61.200 m3/godz do przetłaczania powietrza i neutralnych gazów. 11 modeli dmuchaw, próżnia od 10 mbar do ok 300 mbar. Maksymalna dopuszczalna różnica ciśnień zależy od obciążenia termicznego.

6. Pompy serii SM o wydajności od 1.010 do 10.340 m3/godz pracujące w próżni i nadciśnieniu do montowania w samochodach ciężarowych.

W celu doboru pompy próżniowej dostosowanej do Państwa aplikacji prosimy o kontakt z naszym specjalistą.

Do pobrania Kalkulatory

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa