Seria mHV z dodatkowym chłodzeniem

Seria mHV z dodatkowym chłodzeniem

Wydajność pompowania: 250–61 200 m3/h

Pompy próżniowe serii mHV (Roots'a z chłodzeniem wstępnym) zostały zaprojektowane z myślą o wymuszaniu przepływu powietrza i gazów obojętnych. Znajdują zastosowanie zwłaszcza w przemysłowych instalacjach wysokiej próżni.

Na potrzeby chłodzenia wstępnego w obudowie znajduje się dodatkowy trzeci króciec po stronie ssania. Smarowanie olejem następuje przez smarowanie rozbryzgowe. Komora tłoczenia jest uszczelniona za pomocą systemu próżnioszczelnego. Wał napędowy jest uszczelniony podwójnymi promieniowymi pierścieniami uszczelniającymi z doprowadzeniem oleju. Kierunek tłoczenia pionowy od góry do dołu. Napęd może być przenoszony za pomocą sprzęgła lub opcjonalnie przy użyciu wąskiego paska klinowego (przy ograniczonej różnicy ciśnień).

Zalety pomp Rootsa PVR mHV:

  • Największa seria na świecie — 11 dostępnych rozmiarów.
  • Możliwość zastosowania w segmencie wstępnej próżni jako stopień pośredni w wielostopniowych stanowiskach pompowych
    i alternatywnie także jako stopień na podciśnienie w stosunku do atmosfery.
  • Możliwe są różnice ciśnienia do maks. 800 mbar.
  • Odpowiednie do wysokich stosunków sprężania w zakresie niskiego podciśnienia do p1 / p2 = 5.
  • Odpowiednie do pracy ciągłej bez problemów z przegrzewaniem.
  • Wysoka redukcja końcowej temperatury sprężania.
  • Brak konieczności stosowania dodatkowych zaworów, sterowników itp.

Do pobrania Kalkulatory

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa