Serwis

Serwis

related

Nasza filozofia serwisowa polega regularnych przeglądach. Są one podstawą długiej, niezawodnej i bezproblemowej pracy sprężarek. Oferujemy szerokie wsparcie techniczne obejmujące zestawy oryginalnych części, pojedyncze części zamienne oraz atestowane oleje.

related related related  related

Gwarancja jakości - tylko oryginalne części zapasowe

Dzięki wsparciu producentów, zapewniamy wyłącznie oryginalne zestawy serwisowe. Są to pojedyncze części zamienne oraz atestowane oleje zarówno dla urządzeń aktualnie produkowanych, jak i dla wszystkich wycofanych już z produkcji. 

Zespół
ekspertów

Nasz zespół serwisantów jest regularnie szkolony w oddziałach producentów. Dzięki temu bazujemy nie tylko na swoim wieloletnim doświadczeniu, ale uczymy się nowych rozwiązań. 

 Bezpieczeństwo
o każdej porze

Nasz zespół jest do dyspozycji Klientów 24h/dobę. Bo wiemy, jak ważne jest ciągłość produkcji w przemyśle.

Profesjonalne szkolenie

Każdemu użytkownikowi naszych urządzeń zapewniamy wewnętrzne szkolenie.

    Do pobrania Kalkulatory

    Napisz do nas

    *Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem S.A., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.