Sprężarki tranzytowe

Sprężarki tranzytowe

related

Najprościej jest je opisać, jako „sprężarki używane w pojazdach". 

Stanowią część wyposażenia między innymi wagonów kolejowych, lokomotyw, autobusów elektrycznych, tramwajów, wagonów metra oraz pojazdach hybrydowych - to tylko kilka przykładów wszechstronności ich zastosowań.

Powietrze jest kluczowym elementem w bezpiecznej eksploatacji systemów hamowania. Służy również do otwierania i zamykania drzwi oraz uruchamiania pneumatycznego zawieszenia pojazdu.

Kompaktowe i lekkie sprężarki HYDROVANE mogą być bezpośrednio napędzane z zasilania pojazdu. Dodatkowo oferują szereg opcji chłodzenia, są dostosowane do konkretnego miejsca zabudowy i mają bardzo niski poziom hałasu, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla wszystkich wymagań w ramach zastosowań tranzytowych.

Moduły transportowe firmy Hydrovane łączą zaawansowaną technologię sprężarek łopatkowych z najnowszą konstrukcją obudowy odpowiednią dla wszystkich zastosowań transportowych

  • Przepływ do 1250 l/min (44 cfm)
  • Ciśnienie do 13 bar (188 psi)
  • Moduły sprężonego powietrza dopasowane do wszystkich zastosowań

Małe. Proste. Niezawodne.

Firma Hydrovane zachowuje czołową pozycję w dziedzinie projektowania i produkcji innowacyjnych rozwiązań sprężonego powietrza dla środków komunikacji masowej. Nowy, zwarty moduł sprężarki łopatkowej jest lżejszy i niewielki gabarytowo. Ponadto, oferuje najwyższą wydajność i oszczędność.

Cechy sprężarki Hydrovane w standardzie:

• Ultra cicha
• Bezwibracyjna
• Najmniejsze zespoły w swojej klasie
• Niskie wymagania konserwacyjne
• Wszechstronna - 800obr/min - 3000obr/min.

Zaprojektowana z myślą o zapewnieniu optymalnej wydajności

• Szybko się rozgrzewa - mniej problemów z kondensacją
• Wysoki stopień wykorzystania - może pracować cały czas
• Zajmuje mało miejsca, co jest szczególnie istotne przy
ograniczonej powierzchni.

Standardowa gwarancja Hydrovane

Wszystkie sprężarki Hydrovane objęte są 12-miesięczną gwarancją
od momentu uruchomienia lub 18-miesięczną od daty wysyłki.

sprezarka-tranzytowaasprezarka-tranzytowaasprezarka-tranzytowabsprezarka-tranzytowab TA2.pdf

TA6 Tranzyt dane techniczne.pdf

 

 

  

W sprawach sprężarek tranzytowych proszę kontaktować się z p. Jackiem Wasińskim tel. 605 472 502 email: jwasinski@techem.com.pl

 

Do pobrania Kalkulatory

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem S.A., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.