Sprężarki tranzytowe

Sprężarki tranzytowe

Najprościej jest je opisać, jako „sprężarki używane w pojazdach". 

Stanowią część wyposażenia między innymi wagonów kolejowych, lokomotyw, autobusów elektrycznych, tramwajów, wagonów metra oraz pojazdach hybrydowych - to tylko kilka przykładów wszechstronności ich zastosowań.

Powietrze jest kluczowym elementem w bezpiecznej eksploatacji systemów hamowania. Służy również do otwierania i zamykania drzwi oraz uruchamiania pneumatycznego zawieszenia pojazdu.

Kompaktowe i lekkie sprężarki HYDROVANE mogą być bezpośrednio napędzane z zasilania pojazdu. Dodatkowo oferują szereg opcji chłodzenia, są dostosowane do konkretnego miejsca zabudowy i mają bardzo niski poziom hałasu, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla wszystkich wymagań w ramach zastosowań tranzytowych.

Moduły transportowe firmy Hydrovane łączą zaawansowaną technologię sprężarek łopatkowych z najnowszą konstrukcją obudowy odpowiednią dla wszystkich zastosowań transportowych

  • Przepływ do 1250 l/min (44 cfm)
  • Ciśnienie do 13 bar (188 psi)
  • Moduły sprężonego powietrza dopasowane do wszystkich zastosowań

Małe. Proste. Niezawodne.

Firma Hydrovane zachowuje czołową pozycję w dziedzinie projektowania i produkcji innowacyjnych rozwiązań sprężonego powietrza dla środków komunikacji masowej. Nowy, zwarty moduł sprężarki łopatkowej jest lżejszy i niewielki gabarytowo. Ponadto, oferuje najwyższą wydajność i oszczędność.

Cechy sprężarki Hydrovane w standardzie:

  • Ultra cicha i bezwibracyjna
  • Najmniejsze zespoły w swojej klasie
  • Niskie wymagania konserwacyjne
  • Wszechstronna - 800 obr./min - 3000 obr./min.

 

Zaprojektowana z myślą o zapewnieniu optymalnej wydajności

  • Szybko się rozgrzewa - mniej problemów z kondensacją
  • Wysoki stopień wykorzystania - może pracować cały czas
  • Zajmuje mało miejsca, co jest szczególnie istotne przy ograniczonej powierzchni

 

Standardowa gwarancja Hydrovane

Wszystkie sprężarki Hydrovane objęte są 12-miesięczną gwarancją od momentu uruchomienia lub 18-miesięczną od daty wysyłki.

 

W sprawach sprężarek tranzytowych proszę kontaktować się z p. Jackiem Wasińskim tel. 605 472 502 email: jwasinski@techem.com.pl

 

sprezarka-tranzytowaasprezarka-tranzytowaasprezarka-tranzytowabsprezarka-tranzytowab TA2.pdf

TA6 Tranzyt dane techniczne.pdf

 

 

  

Do pobrania Kalkulatory

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa