Stanowiskowe pompy próżniowe

Stanowiskowe pompy próżniowe

related

Seria UVL i UVD

Rotacyjne pompy z serii UVL o wydajnościach od 2 do 250 m3/h o mocach od 0,1 do 5,5 kW i próżni końcowej od 2 do 0,5 mbar stanowią najprostsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie w przypadku konieczności instalacji jednostanowiskowego źródła podciśnienia.

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i elementów oraz technologii konstrukcji, jednostopniowe urządzenia z serii UVL osiągają wysoki poziom próżni w porównaniu do innych urządzeń podobnego typu obecnych na rynku. Są one przeznaczone do odpompowania niewielkich systemów zamkniętych lub do pracy ciągłej.

Seria UVD przeznaczona jest do pracy w niewielkich systemach zamkniętych w przypadku konieczności instalacji jednostanowiskowego źródła "czystej" próżni. Wydajność pompowania od 3 do 140 m3/h o jej wartości końcowej 120 mbar.

Specjalna konstrukcja o niewielkich wymiarach i masach, umieszczenie wirnika bezpośrednio na wale silnika oraz silny wentylator odśrodkowy czynią urządzenia z serii UVL i UVD wyjątkowo trwałymi i niezawodnymi.


Do pobrania Kalkulatory

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem S.A., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.