Systemy próżniowe

Systemy próżniowe


Lata doświadczeń pozwalają nam tworzyć systemy próżniowe zgodne z potrzebami naszych klientów. Zarówno w zakresie połączeń olejowej pompy próżniowej z pompą Roots’a, jak i systemów scentralizowanych.

Instalacje oparte o pompy łopatkowe oraz pompy Roots’a przeznaczone są dla klientów, którzy oczekują rezultatów w postaci optymalizacji stopnia próżni. Warto wiedzieć, że wszystkie nasze rozwiązania pozwalają uzyskać wyższe ciśnienie graniczne (do <7 x 10-3 mbar abs) niż przeciętne osiągane w tego typu urządzeniach.

Nasze scentralizowane systemy próżniowe ze zbiornikiem (pojedyncze, podwójne i potrójne) doskonale sprawdzą się w miejscach, w których konieczne jest użycie jednej lub więcej smarowanych pomp podłączonych do zbiornika buforowego.

Do pobrania Kalkulatory

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa